Hakkımızda

Elit Perde Mağazası Olarak ;

Deneyim Ve Tecrübe İle mekânlarınızın Havasına Estetik Katıyoruz..

Elit Perde markasıyla “Kalite denetlenmez , -üretilir-” anlayışının uzmanı olduğumuz perde ve ev tekstili alanlarında ulusal ve uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Dünya ve Türkiye genelinde tasarladığımız perde ve ev tekstili ürünlerimiz tercih edilmektedir. “Ev tekstilinde modanın öncüsü” olma misyonumuzu sektöre kanıtlamış bulunmaktayız.

Üretim hattımızdan evlerinize, ofislerinize veya iş yerlerinize ulaşacak ürün konseptlerimiz ile uygun fiyatlara mekânlarınızın dekorasyonunu çok hızlı bir şekilde değiştirebileceksiniz.

Özel olarak ürettiğimiz perdelerimiz ile yaşam ve çalışma alanlarınızın standartlarını yükselteceksiniz. En özel renkte dekoratif uygulamalarımız ile her an harekete hazır olun.

Göz alıcı renklerin ve sizin için özel seçilen kumaşların verdiği enerji sizi günün her saatinde canlı kalmanızı sağlayacak.

Elit Perde Mağazası hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kalite Denetlenmez
Üretilir!

Elit Perde mağazası olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alan, yine aynu zaman da dürüst ve titiz çalışma anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar yaptıklarımız ve verdiğimiz en üst seviyedeki hizmetlerimiz neticesinde müşteri kitlesinde yaratmış olduğumuz haklı güven duygusunu yaşamaktan onur duyuyoruz.

Kalite %100
Tasarım %100
Memnuniyet %100
Mükemmellik %100

Memnuniyet

Elit Perde mağazası olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Kalite

Perde ve ev tekstili alanlarında ulusal ve uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Tasarım

Elit Perde mağazası olarak tasarımda önceliğimiz dayanıklılık ve kullanışlılıktır.

Mükemmellik

Elit Perde olarak mükemmellik ilkesini benimsemiş olup, hizmetlerimizi en iyi şekilde vermeye devam ediyoruz.